Droga do korzyści

JESTEŚMY DLA CIEBIE WSPARCIEM!

Dzięki naszemu kompleksowemu wsparciu i łączeniu multi-usług, zapewniamy Wam stabilność i elastyczność. Bardzo wysoka jakość stworzonych przez nas usług skutkuje możliwością skupienia się na tym co najważniejsze – rozwijaniu własnego biznesu.

Oferujemy wirtualne biuro, księgowość, a także obsługę prawną. To co nas wyróżnia to doskonała relacja ceny do jakości. Już przez lata, analizujemy potrzeby wszystkich przedsiębiorców i dlatego też, wszystkie nasze rozwiązania są starannie dostosowane, do Waszych wymagań.

Z multiBiuro hasło im więcej tym LEPIEJ, sprawdza się NAJLEPIEJ ! Klienci, którzy łączą nasze szerokie usługi zbierają już teraz, ogromne korzyści. Rodzina naszych mUsług zapewni dostosowaną do indywidualnych potrzeb, obsługę Waszych spółek i działalności gospodarczej. W ramach wachlarza naszych ofert specjalnie dla Was, tniemy ceny poszczególnych usług tak, abyście byli zadowoleni !

Promocja 3w1

Chcesz dopiero ruszyć ze swoim biznesem? Potrzebujesz stabilnych fundamentów. Proponujemy zakup Gotowej w pełni zarejestrowanej Spółki – przeprowadzimy Cię przez proces zakupu dostosowując profil spółki do Twojej działalności, złożymy dokumenty do Sądu i będziemy monitorowali przebieg procesu. Nasi specjaliści z biura rachunkowego zadbają o dopełnienie obowiązków księgowych, a profesjonalne Asystentki o obsługę Twojego sekretariatu oraz sprawny obieg dokumentów. Prestiżowy adres to wizytówka Twojej firmy – dzięki Promocji dostaniesz go za darmo!

Jeśli zdecydujesz się na zakup jednej z naszych gotowych spółek z o.o. lub wybierzesz obsługę księgową mBiuro w miesięcznym abonamencie za minimum 400 zł to:

PAKIET ADRES O WARTOŚCI 799 ZŁ OTRZYMASZ NA 1 ROK ZA DARMO.


MSPÓŁKA gotowe, czyste spółki z o.o.
+ MKSIĘGOWOŚĆ kompleksowa księgowość
+ MBIURO wirtualne biuro ZA DARMO WPAKIECIE STANDARD O WARTOŚCI 1188 ZŁ
OTRZYMASZ NA 1 ROK ZA DARMO

Wirtualne biuro za darmo