Usługi konferencyjne Wrocław

MULTISALE to konferencyjne, szkoleniowe, gabinety, miejsca do pracy, biuro na godziny, co-working – w samym SERCU Wrocławia!

PRZESTRZEŃ BIUROWA – GABINETOWA

Szukasz dla siebie kameralnej sali, w której przeprowadzisz rozmowę kwalifikacyjną lub spotkanie z klientem lub po prostu popracujesz nad swoim biznesem? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, którym jest TANI COWORKING W CENTRUM WROCŁAWIA. Przy Placu Solnym 14 lok. 3 znajdziesz miejsce spełniające wszystkie Twoje kryteria. To idealne BIURO DLA FREELANCERÓW. Oferujemy TANIE MAŁE BIURO w cenie 35 zł za godzinę lub 199 zł za cały dzień. W naszych GABINETACH DO WYNAJĘCIA DLA FIRM, jak i osób prywatnych znajdziesz dla siebie idealne i wygodne miejsce, w którym spokojnie będziesz mógł poświęcać się swoim obowiązkom. Do Twojej dyspozycji podczas spotkań są asystentki. Zapewnimy także serwis kawowy i dostęp do sprzętu multimedialnego, sieci wi-fi oraz sprzętów biurowych.

Usługi konferencyjne Wrocław

SALA KONFERENCYJNA NA SPOTAKANIA

W samym centrum Wrocławia oferujemy TANIE SALE KONFERENCYJNE NA SPOTKANIA. W przestronnej, jasnej, świeżo wyremontowanej sali, możesz spokojnie porozmawiać i przeprowadzić swoje spotkanie, tak jak tylko tego chcesz. Sala zapewni komfort w spotkaniu z kontrahentami, jak i pracownikami. To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy do tego idealne warunki. Okna sali wychodzą na zabytkowy Plac Solny, przez co zyskasz niepowtarzalny widok, doceniany przez klientów. Sala jest bardzo komfortowa, a nasi klienci, którzy z niej korzystają są bardzo zadowoleni. W pomieszczeniu znajduje się także tablica, która jest ułatwieniem podczas prowadzenia spotkań i szkoleń. ZAPEWNIMY CI TAKŻE OBSŁUGĘ KONFERENCJI NA SPOTKANIA Zapraszamy do rezerwacji.

Usługi konferencyjne Wrocław

SALA KONFERENCYJNA, SZKOLENIOWA, CO-WORKINGOWA

Chcesz przeprowadzić szkolenie, konferencję lub kurs lub interesuje Cię KRÓTKO TERMINOWY NAJEM BIURA W NISKIEJ CENIE ?Nie ma problemu ! Mamy SALĘ IDEALNĄ DLA COACHA I KURSANTÓW , a także na większe spotkania. W naszej największa z naszych sal, dostępną dla Ciebie W NISKIEJ CENIE W SAMYM CENTRUM WROCŁAWIA. Przestronność, wygodne i komfortowe ustawienie zapewni Ci przyjemne spotkanie trwające nawet cały dzień. W naszym pomieszczeniu zawsze będzie Ci wygodnie. Bardzo dobra komunikacja naszego miejsca, pomoże Ci w zorganizowaniu, większych przedsięwzięć. Zawsze możesz skorzystać z naszego sprzętu i pomocy asystentek. Zapewnimy Tobie i Twoim gościom, poczęstunek w postaci kawy, herbaty lub wody.

Usługi konferencyjne Wrocław

Cennik

Mała Sala (2-4 osoby)

1 godzina

35 zł

1 dzień

245 zł

Pakiet 5 dni

899 zł

Pakiet 10 dni

1699 zł

Pakiet na miesiąc

2699 zł

Średnia Sala (6-8 osób)

1 godzina

45 zł

1 dzień

279 zł

Pakiet 5 dni

1299 zł

Pakiet 10 dni

2199 zł

Pakiet na miesiąc

3299 zł

Duża Sala (10-12 osób)

1 godzina

65 zł

1 dzień

599 zł

Pakiet 5 dni

1799 zł

Pakiet 10 dni

2799 zł

Pakiet na miesiąc

3999 zł (promocja)

*wszystkie ceny są cenami netto

**ceny dotyczą wynajmu sal od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00

***możliwy jest wynajem sal także w weekendy lub po godzinach, za wcześniejszym uzgodnieniem

Wrocławski oddział MULTISAL jest jednym z NAJWIĘKSZYCH. Dzięki trzem salom konferencyjnym do wynajęcia, znajdziesz pomieszczenie idealne na dowolne dla Ciebie spotkania. Sam RYNEK WROCŁAWSKI, w którego sercu znajduje się nasz oddział, zapewni niezapomniane wrażenie Twoim kontrahentom, a Tobie GWARANCJĘ SATYSFAKCJI z naszych usług.