Usługi konferencyjne

Wrocław

Wrocławski oddział MULTISAL jest jednym z NAJWIĘKSZYCH. Dzięki trzem salom konferencyjnym do wynajęcia, znajdziesz pomieszczenie idealne na dowolne dla Ciebie spotkania. Sam RYNEK WROCŁAWSKI, w którego sercu znajduje się nasz oddział, zapewni niezapomniane wrażenie Twoim kontrahentom, a Tobie GWARANCJĘ SATYSFAKCJI z naszych usług. W samym centrum Wrocławia oferujemy TANIE SALE KONFERENCYJNE NA SPOTKANIA. W przestronnych, jasnych i świeżo wyremontowanych salach, możesz spokojnie porozmawiać i przeprowadzić swoje spotkanie, tak jak tylko tego chcesz. Sala zapewni komfort w spotkaniu z kontrahentami, jak i pracownikami. To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy do tego idealne warunki. Okna sali wychodzą na zabytkowy Plac Solny, przez co zyskasz niepowtarzalny widok, doceniany przez klientów.

pl. Solny 14 lok. 3, 50-062 Wrocław

Warszawa

W Warszawie posiadamy 3 oddziały. Nasze sale konferencyjne znajdują się przy ulicach takich jak: Nowogrodzka, Domaniewska i Aleja Solidarności. Wszystkie nasze Warszawskie oddziały, wśród klientów cieszą się ogromną popularnością. Dzięki profesjonalnej obsłudze asystenckiej KAŻDE Twoje SPOTKANIE przebiegnie pomyślnie. Zarezerwuj dogodne miejsce na swoje spotkanie już dziś i ciesz się swoją niezależnością. W Warszawie posiadamy również MAŁE BIURA NA GODZINY – GABINETY to pomieszczenia stworzone z myślą o osobach, które potrzebują spokoju i ciszy do INDYWIDUALNEJ PRACY. Oferujemy DWU I TRZYOSOBOWY gabinet, wyposażone w podstawowe akcesoria biurowe. Zachęcamy do skorzystania z naszych pięknych sal w Stolicy Polski. Dzięki nam zrobisz wrażenie na swoich inwestorach.

ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, 00-695 Warszawa

al. Solidarności 117 lok. 207, 00-140 Warszawa

ul. Domaniewska 37 lok. 2.43, 02-672 Warszawa

Gdańsk

Nasze BIURO NA GODZINY GDAŃSK może pochwalić się atrakcyjnym wnętrzem, a jego konstrukcja jest DWUPOZIOMOWA. Na piętrze dysponujemy SALĄ KONFERENCYJNĄ przeznaczoną do SPOTKAŃ BIZNESOWYCH. Natomiast na parterze znajduje się recepcja oraz poczekalnia, gdzie na jednej ze ścian zamontowane są drzwi tarasowe, dzięki czemu w sezonie letnim klient opcjonalnie może również poczekać na swoją kolej na zewnątrz – wśród zieleni, która działa wyciszająco i kojąco. Oferujemy USŁUGI KONFERENCYJNE W GDAŃSKU. Sala mieści 6 – 8 OSÓB, jest idealna na SPOTKANIA BIZNESOWE, a także do spokojnej, samodzielnej PRACY. Jest to idealne biuro dla FREELANCERÓW. Podczas spotkań w naszym Gdańskim oddziale zapewniamy możliwość korzystania z materiałów biurowych, rzutnika (na życzenie klienta) oraz poczęstunek w formie kawy, herbaty i wody. Oferujemy także dostęp do SZYBKIEJ SIECI INTERNETOWEJ, skanowanie, kserowanie o drukowanie dokumentów, których potrzebujesz do swojego spotkania.

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

Kraków

ODDZIAŁ BIUR NA GODZINY W KRAKOWIE urządzony jest w stylu klasycznym. DESIGNEM naszego wirtualnego biura zachwycają się współpracujący z nami klienci. Oferujemy Państwu DWA POMIESZCZENIA BIUROWE. W pierwszym pomieszczeniu znajduje się recepcja, gdzie swoje stanowisko obejmuje jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek. W dalszej części lokalu znajduje SALA KONFERENCYJNA wyposażona w duży stół konferencyjny MIESZCZĄCY 8 OSÓB. W zasobach naszej firmy posiadamy również tablicę flipchart oraz na życzenie Klienta projektor. W czasie spotkań oferujemy CATERING (kawa, herbata, zimne napoje).

Dogodna lokalizacja w centrum Krakowi zapewni niezapomniane wrażenie i łatwy dojazd Twoim klientom. Oddział MULTISAL w Krakowie zapewni gwarancję Twojej satysfakcji. Dzięki naszej Asystentce Twoje spotkanie przebiegnie pomyślnie. Podczas wszystkich spotkań zapewniamy także dostęp do materiałów biurowych, skanowania, kserowania, a także do szybkiej sieci internetowej.

pl. Wolnica 13 lok. 10, 31-060 Kraków

Łódź

Oddział łódzki wirtualnego biura i MULTISAL położony jest w jednej z NAJBARDZIEJ prestiżowych dzielnic Łodzi – Manhattan. Mieści się w samym centrum miasta(skrzyżowanie ulic Sienkiewicza z Piłsudskiego), w sąsiedztwie wizytówki Łodzi, jednej z najdłuższych ulic w Polsce – Piotrkowskiej. Zapewnia to łatwy i dogodny dojazd z różnych części miasta do naszego BIURA NA GODZINY.

SALA KONFERENCYJNA w Łodzi przeznaczona jest dla spotkań 6 osobowych – piękny widok z okna ( 11 piętro), przestronne wnętrze oraz nowoczesny, biznesowy wygląd sali – sprzyja spotkaniom BIZNESOWYM.

Sala konferencyjna w Łodzi dostosowana jest także do prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, a nawet małych szkoleń. Dzięki dogodnej, prestiżowej lokalizacji i profesjonalnej obsłudze asystenckiej Twojego spotkania, zapewni Ci gwarancję satysfakcji.

ul. Sienkiewicza 85/87, piętro XI lok. 8, 90-057 Łódź

Poznań

ODDZIAŁ MULTISAL w Poznaniu usytuowany jest w budynku o charakterze WILLI MIEJSKIEJ, który architektonicznie jest nowoczesny a jednocześnie osadzony w tradycji. BIURO zapewnia idealną przestrzeń dla NAJMU KRÓTKOTERMINOWEGO.

Budynek posiada 1 kondygnację tj. parter, oraz duży garaż. BIURO NA GODZINY Poznań dysponuje DWOMA KOMFORTOWYMI POMIESZCZENIAMI: recepcją oraz przestronną SALĄ KONFERENCYJNA, która zapewnia odpowiednie warunki do przeprowadzenia SPOTKANIA BIZNESOWEEGO, małego SZKOLENIA bądź realizację innego celu założonego przez organizatora. W sali znajduję się stół konferencyjny oraz wygodne krzesła, zapewniające komfort podczas spotkania dla wszystkich uczestników, a także możliwość korzystania z innych NARZĘDZI BIUROWYCH. Poznański oddział zapewnia więc KOMFORTOWE, oddalone od miejskiego zgiełku miejsce na spotkanie z kontrahentami. Podczas każdej wizyty w ramach naszych usług serwujemy kawę, herbatę i wodę . Zapewniamy także pomoc asystencką w czasie obsługi Twojego spotkania.

ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań

Katowice

Oddział MULTI SAL – SAL KONFERENCYJNYCH NA DNIE I GODZINY W Katowicach usytuowany jest w ścisłym CENTRUM Katowic przy ulicach Sobieskiego i Gliwickiej. Budynek, w którym się znajdujemy dysponuje NOWOCZESNĄ PRZESTRZENIĄ BIUROWĄ, zagospodarowaną na powierzchni starej drukarni w pełni PRZYSTOSOWANEJ dla osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada również całodobowa ochronę oraz strzeżony płatny parking przed samym budynkiem. Nasze biuro składa się z TRZECH POMEISZCZEŃ: recepcja, SALA KONFERENCYJNA oraz SALA GABINETOWA. Przestrzeń jest jasna i świeża.

Sala konferencyjna w Katowicach – stworzona DLA GRUPY OD 6 DO 9 OSÓB urządzona jest w eleganckim stylu – biały stół, jasne krzesła, sprzyjające BIZNESOWYM SPOTKANIOM. MULTISALE Katowice zapewniają komfortową przestrzeń i profesjonalną obsługę asystencką. Prestiżowa lokalizacja naszego ODDZIAŁU zapewni sukces podczas spotkania, a pyszna kawa i herbata podane przez NASZĄ asystentkę pozwolą na nawiązanie nowych kontaktów z klientami lub mile spędzony czas, podczas pracy w GABINECIE.

ul. Sobieskiego 11 lok. E6, 40-082 Katowice